חשבות שכר

חשבות שכר

העסקת עובדים טומנת בחובה אחריות רבה מצד בעל העסק הן כלפי העובדים והן כלפי הרשויות השונות שאמונים על שמירת הזכויות הסוציאליות של העובד או על חבויות המס הנגזרות מהעסקת עובדים. כללי העסקה של העובדים זהו נושא המצריך נסיון וידע רב כגון: העסקת עובדים זרים, עובדים בתחום המלונאות, הפרשות סוציאליות ועוד נושאים רבים. על כן יש צורך כי רואה חשבון מקצועי המטפל בעניין יידע כיצד לתת מענה למצבי העסקה השונים שעולים מדרישות החוק. משרד רואה חשבון באילת – אודליה פלדמן בראון נותנת מענה של שירותי חשבות שכר למעסיקים רבים ומלווים את תהליך השכר החל מקיבוץ הנתונים של העובד ועד להכנת תלוש חודשי ודיווח לרשויות המס השונות.

מה זה חשבות שכר?

כל חברה המעסיקה עובדים חייבת בשירותי חשבות שכר על מנת להבטיח כי היא פועלת על פי הנדרש בחוק. מלבד היותם חובה חוקית, שירותי חשבות שכר ברמה גבוהה עשויים גם לתרום לבעלי העסק באמצעות סיוע בהתייעלות פעולת החברה. באופן טבעי, בחברה בה יש מספר עובדים, קשה לבעל העסק לעקוב אישית אחר שינויים קטנים בשכרו של כל עובד או לוודא כי כל עובד מקבל את הזכויות אשר מגיעות לו על פי חוק. שירותי חשבות שכר מקצועיים יבטיחו, ראשית כל, כי החברה פועלת על פי הנדרש בחוק ואיננה חשופה לתביעות שונות מצד רשויות החוק והמיסוי או לחילופין מצד עובדים או עובדים לשעבר. כמו כן, שירותי שכר מקצועיים יבטיחו כי העובדים מקבלים את כל זכויותיהם הסוציאליות, ובכך יסייעו על שמירת אווירה חיובית בקרב העובדים ועל יחסי עבודה תקינים בין העובדים להנהלה.

רואה חשבון באילת – אודליה פלדמן בראון

אם אתה זקוק למשרד רואה חשבון אמין ומנוסה שיעזור לך לקדם את העסק שלך ויעניק לך שקט נפשי מרשויות המס, בחרת משרד רואי חשבון באילת – אודליה פלדמן בראון. משרדנו קיים מאז שנת 2004 ומתמחה במתן שירותי ראיית חשבון, הנהלת חשבונות, חשבות שכר, הצהרת הון, מיסוי ותכנון מס והפקת דוחות ספציפיים הנדרשים ע"י מוסדות שונים. רואה חשבון באילת אודליה פלדמן בראון בוגרת החוג לחשבונאות במכללת רמת גן ובעלת ניסיון בתחום החשבונאות מעל ל-20 שנה, חברת לשכת רואי חשבון בישראל משנת 2003. במשרדינו אנו דואגים שהלקוחות ירגישו ״כמו בבית״ ע״י מתן שירות מסור מקצועי ונאמן. משרד רואה חשבון באילת – אודליה פלדמן בראון, מנוי לחברות מידע עסקי וברשותנו המידע הזמין והמהימן בכל נושאי המס ובכל נושא דיני עבודה.