הנהלת חשבונות באילת

הנהלת חשבונות באילת

משרד רו״ח פלדמן מעניק שירותי הנהלת חשבונות באילת למגוון רחב של ישויות לרבות חברות, עמותות, יחידים ועוד. שירותי הנהלת חשבונות באילת המוענקים על ידי משרדינו הינם תחת פיקוח רואה חשבון ובכפוף לכללי חשבונאות מקובלים, במטרה להציג את פעילות העסק באופן מדויק. הנהלת חשבונות הינה מראה לפעילות העסקית המאפשר לבעל העסק לסקור את פעילותו בכל רגע נתון ולדעת כיצד עליו לפעול בנוגע לנתונים שעולים. ככל שהנהלת החשבונות נעשית בצורה מקצועית יותר כך בעל העסק יכול לקבל החלטות עסקיות טובות יותר. לגופים שונים יש דרישות שונות לגבי אופי ביצוע הנהלת חשבונות ככלל חברות מבצעים הנהלת חשבונות כפולה ואילו עצמאיים נדרשים לנהל חשבונות חד צידית.

הנהלת חשבונות הינו תחום העוסק ברישום ותיעוד פעולות חשבונאיות של העסק. שירותי הנהלת חשבונות הינו חובה לעסק מכוח חוקים שונים לרבות חוק החברות, חוקי מס ועוד. כמו כן, פקודת מס הכנסה קובעת כי כל עסק חייב לנהל את הנהלת חשבונותיו בהתאם להוראות ניהול פנקסי חשבונות. הוראות אלו מפרטים אלו ספרי הנהלת חשבונות נדרש העסק לנהל בהתאם לסוג והיקף פעילותו. משרד רו״ח אודליה פלדמן בראון מתמחה בשירותי הנהלת חשבונות באילת.

הנהלת חשבונות מדויקת ומקצועית

הנהלת חשבונות מדויקת היא מאבני היסוד של כל עסק מצליח. גם לעסק קטן או בינוני מגיע שרותי הנהלת חשבונות בסטנדרטים של שירות ודיווח המקובלים אצל החברות הגדולות. כרואי חשבון ומנהלי חשבונות באילת של עסקים המובילים בתחומם, אנו מכירים בחשיבות של הפקת דוחות ממערכת הנהלת החשבונות בצורה מהירה ומדויקת. משרדנו מעניק מגוון שירותי הנהלת חשבון באילת לכלל סוגי העסקים כגון: עצמאיים, חברות ועמותות ממגוון רב של ענפי פעילות. אנו שמים דגש רב על כך שספרי החשבונות ינוהלו באופן מקצועי, מסודר וחשוב מאוד גם עדכני וזאת על מנת שהלקוח יוכל לקבל את המידע המעודכן והרלוונטי ביותר מספרי הנהלת חשבונות שלו.

הנהלת חשבונות תקינה ומעודכנת היא כלי אפקטיבי מאוד בניהול תקין ושוטף של עסק בריא. למעשה הנהלת חשבונות הינה מראה לפעילות העסקית המאפשר לבעל העסק לסקור את פעילותו בכל רגע נתון ולדעת כיצד עליו לפעול בנוגע לממצאים שעולים. במשרדנו מחלקת הנהלת חשבונות אשר תנהל את ספריך ואת הדיווחים התקופתיים למוסדות השונים כך שתוכל להפנות את כל מעיינך לניהול העסק.

שירותי הנהלת חשבונות באילת

אצלנו תוכל לקבל מענה לכל שאלה ועניין ללא קשר לגודל או מהות העסק שלך. המשרד מעניק קשת רחבה של שירותי הנהלת חשבונות באילת, ראיית חשבון, פתיחת עסק חדש ושירותי ייעוץ ותכנון מס לציבור הלקוחות ובהם:

  • פגישת יעוץ ראשונית – לצורך בדיקת כדאיות הקמת עסק וכן לצורך בחינת צורת ההתאגדות.
  • משכורות – ביצוע משכורות לעובדי העסק. בדיקת תכנוני מס כדאיים למיקסום רווחיות העסק.
  • הנהלת חשבונות חד צידית – הנהלת חשבונות חד צידית המתאימה לעסקים קטנים בעלי מחזורים נמוכים ותפקידה לתת תמונת מצב חלקית בעסק הכנסות והוצאות.
  • הנהלת חשבונות כפולה – הנהלת חשבונות כפולה המתאימה לעסקים בעלי היקף פעילות גדול יותר, בשיטה זו נרשמות כל הפעילויות החשבונאיות של העסק בתקופת הדוח לרבות לקוחות, חייבים, ספקים, הכנסות והוצאות.
  • דוחות לרשויות המס – הכנת דיווחים ותשלומים של הדוחות החודשיים למע״מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.
  • התאמות – התאמות כל כרטיסי הנהלת החשבונות – בנקים, ספקים, לקוחות, קופה, עובדים וחו״זים.
  • תיוק ניירת – תיוק כל החשבוניות המתקבלות בקלסרים בצורה מסודרת ומקובלת.
  • הפקת דוחות – הפקת דוחות – מאזן בוחן , כרטסת.
  • גיבוי – גיבוי מלא של הנתונים.

משרד רואי חשבון אודליה פלדמן בראון מעניק שירותי הנהלת חשבונות באילת למגוון רחב של ישויות לרבות חברות, עסקים, עסקים קטנים, עמותות, יחידים ועוד. שירותי הנהלת חשבונות מוענקים על ידי משרדינו הינם תחת פיקוח רואה חשבון ובכפוף לכללי חשבונאות מקובלים, במטרה להציג את פעילות העסק באופן מדויק.