רואה חשבון באילת

רואה חשבון באילת

משרד רואה חשבון באילת אודליה פלדמן בראון, ממוקם בעיר אילת ומשרת לקוחות מכלל הארץ. המשרד הינו משרד בוטיק בתחום החשבונאות העסקית המלווה מגוון רחב של עסקים בישראל בתחומים כמו: ראיית החשבון, ייעוץ ותכנון מס, ייעוץ עסקי וליווי מול המערכת הבנקאית, בניית תוכנית עסקית ועוד. החשיבות בבחירת משרד רואה חשבון באילת היא קריטית לפעילות העסק וזאת מתוקף ראייתו הרחבה הנובעת מכך שהוא בא במגע עם מגוון רב של עסקים ומהבנתו את הסביבה העסקית בה פועל העסק לו הוא נותן את שירותיו. את זה נוכיח לכם בהמשך…

משרד רואה חשבון באילת אודליה פלדמן בראון, מעמידים את הלקוח כמרכז הפעילות ומטרתנו היא לספק את צרכי הלקוח בכל נושא ומעניקים ליווי אישי בגובה העיניים וכך מייצרים מגוון פתרונות פרקטיים לצמיחת העסק וקידום הישגיו העסקיים. הפעילות שלנו מקצועית ובלתי מתפשרת ומשלבת שירות של אנשי מקצוע איכותיים ויצירתיים שצברו ניסיון וידע רחב בסוגיות חשבונאיות, במיסוי ובייעוץ עסקי. הידע היכולת והנסיון שצברנו בתקופת פעילותינו מאפשרים לנו ללמוד לעומק את העסק ומצבו הפיננסי, להכיר את יסודותיו ולהתייחס לצרכיו. אודליה רואה חשבון באילת.

המשרד ממוקם ברחוב המלאכה 5, אילת ומתמחה בליווי עסקים בכל שלב הפעילות שלהם, בתהליכי הצמיחה וההתרחבות העסקית. אנו מעניקים מגוון שירותים רחב: ראיית חשבון, הנהלת חשבונות, חשבות שכר, הצהרת הון, ייעוץ ותכנון מס, ביקורת דוחות כספיים, החזר מס, ליווי עסקים מול המערכת הבנקאית וכל מה שדרוש לפתיחת עסק חדש.

משרד רואה חשבון באילת

רואה חשבון אודליה פלדמן בראון לאחר סיום ההתמחות יסדה את המשרד באילת. העקרונות המנחים שהובילו אותה בניהול המשרד אז וכיום הם הכרת הפעילות של כל לקוח על בוריה, עמידה על זכויות הלקוח במוסדות ללא פשרות, התעדכנות מתמדת בחומר מקצועי ושיפור הרמה המקצועית ללא הרף. לצד ניהול המשרד וכחלק בלתי נפרד מישום העקרונות המנחים סיים רואה חשבון אודליה פלדמן בראון התמחויות נוספות בתחום החשבונאות והעסקים, זאת מתוך הכרה שהשכלה רחבה תסייע לה לעמוד על זכויות הלקוחות ביתר שאת. המשרד משרת לקוחות מתחומים מגוונים ובהם חברות ליעוץ כלכלי והנדסה ,חברות הייטק ,בעלי מקצוע, חברות ליבוא ויצוא וחברות שירותים. רואה חשבון באילת אודליה פלדמן בראון מעורבת בכל התיקים בעצמה ונמצאת בקשר ישיר עם כל הלקוחות.

שירותי ראיית חשבון באילת

  • פתיחת עסק חדש – השלב הראשון בפתיחת עסק הוא הכנת תוכנית עסקית, בה בוחנים את רווחיות העסק, המתחרים, גודל השוק, תזרים מזומנים, אפשרויות מימון ועוד. לאחר שנבחנו הצדדים השונים הכרוכים בפתיחת עסק והוחלט על כדאיות פתיחת העסק ניתן לצאת לדרך. מיד עם פתיחת העסק ועוד לפני ביצוע העסקה הראשונה יש לגשת לרשויות המס השונות ולפתוח תיקים.
  • הנהלת חשבונות – הנהלת חשבונות תקינה ומעודכנת היא כלי אפקטיבי מאוד בניהול תקין ושוטף של עסק בריא. למעשה הנהלת חשבונות הינה מראה לפעילות העסקית של החברה, המאפשר לבעל העסק לסקור את פעילותו בכל רגע נתון ולדעת כיצד עליו לפעול בנוגע לממצאים שעולים. במשרדנו מחלקת הנהלת חשבונות אשר תנהל את ספריך ואת הדיווחים התקופתיים למוסדות השונים.
  • ייעוץ ותכנון מס – ייעוץ המס של משרדנו כולל יעוץ בתחום מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, הן לחברות והן לעצמאים. המשרד נמצא בקשר יום יומי עם רשויות המס, אנו מייצגים את לקוחותינו בענייני מס שוטפים, דיוני מס, ביקורות מס, בירורים, טיפולים בקנסות, השגת אישורים מיוחדים, פתיחה וסגירת תיקים. במשך השנה אנו עורכים חישובי מס לתקופות ביניים ונערך תכנון מס בהתאם.
  • שותפות בעסק – שותפות היא צורה של התאגדות משפטית, בין מספר בני אדם המנהלים יחד עסק לצורך הפקת רווחים ואינם מאוגדים באופן אחר (חברה בע"מ, עמותה, אגודה שיתופית). שותפות יכולה להתאגד כעוסק מורשה או כעוסק פטור. יודגש כי, חברי השותפות חבים באופן אישי בכל חובות השותפות, בשונה מצורות התאגדות אחרות, כגון חברה בע"מ. מספר החברים בשותפות יכול להיות בין 2 ל-10 שותפים, פרט לשותפויות של רואי חשבון ועורכי דין, בהן אין הגבלה על מספר החברים. משרדנו מתמחה בשותפות עסקית.
  • הצהרת הון – הצהרת הון היא למעשה תמונת מצב של כל הנכסים והרכוש מצד אחד וכן של התחייבויות מן הצד השני. בהצהרת ההון יש לכלול את כל הנכסים הן נכסים בעסק והן נכסים פרטיים. רשות המיסים מבקשת להגיש את ההצהרת הון לסוף שנת המס הראשונה לתחילת פעילות כעצמאי, כדאי לדווח בהצהרת ההון הראשונה על כל הנכסים שיש בידנו באותה הצהרת הון, וזאת בגלל שלאחר תקופה שתקבע על ידי רשות המיסים מתבקשים להגיש הצהרת הון שוב בפעם נוספת. משרדנו מתמחה בהכנה והגשת הצהרת הון לרשויות.
  • חשבות שכר – העסקת עובדים טומנת בחובה אחריות רבה מצד בעל העסק הן כלפי העובדים והן כלפי גופים שונים שאמונים על שמירת הזכויות הסוציאליות של העובד או על חבויות המס הנגזרות מהעסקת עובדים. כללי העסקה של העובדים זהו נושא המצריך ידע רב כגון: העסקת עובדים זרים, מס שכר, הפרשות סוציאליות ועוד.. על כן יש צורך כי הגורם המטפל בעניין יידע כיצד לתת מענה למצבי העסקה השונים שעולים מדרישות החוק. משרדנו נותן מענה זה: הטמעת הנתונים של העובד ועד להכנת תלוש חודשי ודיווח לרשויות המס השונות.

רואה חשבון באילת – אודליה פלדמן בראון

אם אתה זקוק למשרד רואה חשבון אמין ומנוסה שיעזור לך לקדם את העסק שלך ויעניק לך שקט נפשי מרשויות המס, בחרת משרד רואי חשבון באילת – אודליה פלדמן בראון. משרדנו קיים מאז שנת 2004 ומתמחה במתן שירותי ראיית חשבון, הנהלת חשבונות, חשבות שכר, הצהרת הון, מיסוי ותכנון מס והפקת דוחות ספציפיים הנדרשים ע"י מוסדות שונים. רואה חשבון באילת אודליה פלדמן בראון בוגרת החוג לחשבונאות במכללת רמת גן ובעלת ניסיון בתחום החשבונאות מעל ל-20 שנה, חברת לשכת רואי חשבון בישראל משנת 2003. במשרדינו אנו דואגים שהלקוחות ירגישו "כמו בבית" ע"י מתן שירות מסור מקצועי ונאמן. משרד רואה חשבון באילת – אודליה פלדמן בראון, מנוי לחברות מידע עסקי וברשותנו המידע הזמין והמהימן בכל נושאי המס ובכל נושא דיני עבודה.